×
Etiketë: rivalit
Bota/Rajoni18 Gusht 2020
Në të njëjtën ditë kur Partia Demokrate fillon kuvendin e saj, Presidenti Trump vizitoi zonat qendrore të vendit në vazhdën e fushatës së tij. Në ndalesa në Minesota dhe Uiskonsin të hënën, në aktivitete me...
Lajme25 Qershor 2020
Sot shqiptarët humbën të vetmin zë të fuqishëm që i kishte ngelur në Kongresin Amerikan dhe që ishte njëkohësisht kryetar i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë në Kongres, Eliot Engel. Sot ishin primaret për përfaqësuesit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.