×
Etiketë: risi
Bota/Rajoni28 Shtator 2020
Komandanti i KFOR-it gjeneral-major Michele Risi ka deklaruar gjatë një konference të Fondacionit të Kolegjit të Mbrojtjes së NATO-s në Romë, se formimi i asociacionit të komunave me shumicë serbe është çështje e diskutueshme e...
Auto02 Korrik 2020
WhatsApp ka thënë së fundmi se po sjell një seri karakteristikash të reja që do të lansohen për të gjithë përdoruesit në javët e ardhshme. Së pari (dhe ndoshta më interesante) në listë janë sticker-at...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.