×
Etiketë: rifillimi
Lajme17 Korrik 2020
Kosova dhe Serbia ripërtërinë bisedimet e ndërmjetësuara nga Bashkimi Evropian për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre pas një pezullimi 20 muajsh të tyre, me pajtimin që të vazhdojnë në shtator. Të enjten kryeministri i Kosovës,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.