×
Etiketë: restorantet
Lajme31 Korrik 2020
Në qytetin e Prizrenit, saktësisht në qendrën tregtare Abi Çarshia, qytetarët kanë zgjedhur të kalojnë mbrëmjen përkundër faktit se pothuajse cdo ditë konfirmohen më shumë se 200 raste me koronavirus. Në një video shihen restorantet...
Ekonomi20 Korrik 2020
Menaxheri i të gjitha pikave të restorantit “Be Happy”, Artan Krasniqi, ka qenë sot i ftuar në programin e mëngjesit në “Radio Prishtina”. Krasniqi foli në lidhje me situatën aktuale të pandemisë dhe se sa...
Lajme05 Korrik 2020
Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, përmes rrjetit social Facebook kanë reaguar ndaj vendimit të fundit të qeverisë në lidhje me masat e vëna si pasojë e përhapjes së COVID-19. Në këtë reagim thuhet se e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.