×
Etiketë: rehabilitimi
Lajme11 Gusht 2020
Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi i shoqëruar nga kryeshefi ekzekutiv i Infrakosit, Xhevat Ramosaj ka inspektuar sot punimet e hekurudhës së Kosovës, në linjën 10. Ai me këtë rast ka thënë se pret që faza...
Lajme10 Gusht 2020
Sot ka filluar rehabilitimi i sheshit “Adem Jashari” në Skenderaj dhe ndërtimi i trotuarit e ndriçimit publik në qendrat e bashkësisë lokale të Prekazit dhe Qirezit. Këto projekte bashkë financohen nga Ministria e Administrimit të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.