×
Etiketë: poçavër
Lajme28 Qershor 2020
Anëtari i LDK’së dhe shefi i stafit të Agim Veliut, Bajram Gecaj, e ka quajtur “poçavër grindavece” Haki Abazin, pasi ky i fundit ka thënë se Isa Mustafa duhet të merret në pyetje nga Prokuroria...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.