×
Etiketë: pjesëmarrësit
Kronika30 Shtator 2020
Policia mbrëmë ka pranuar një informatë, të cilën e ka trajtuar dhe ka arritur të zbulojë disa pamje në rrjete sociale, ku në një lokacion në rajonin e Prishtinës, përkatësisht në një aheng në Prapashticë,...
Bota/Rajoni09 Shtator 2020
Provat përfundimtare të vaksinës së COVID-19 të realizuar nga universiteti i Oksfordit dhe AstraZeneca janë ndalur për një moment. Kjo pauzë vjen pasi njëri nga pjesëmarrësit u sëmur, thuhet në mediat e huaja. AstraZeneca e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.