×
Etiketë: përshëndetja
Lajme16 Korrik 2020
Është publikuar video në Bruksel të takimit ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në kuadër të dialogut që ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian. Përshëndetja ndërmjet kryeministrit kosovar dhe presidentit serb...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.