×
Etiketë: pëlqen
Bota/Rajoni12 Korrik 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nuk ka patentë, madje as nuk ka bërë përpjekje për ta pasur një të tillë. Dhe as nuk ka ndërmend ta bëj, në të ardhmen. Rama, i cili sapo ka...
Lajme02 Korrik 2020
Ekspertëve të huaj s’iu pëlqen vendimi i Qeverisë Hoti për ekspertët e dialogut: Dinë t’i komplikojnë gjërat Formimi i Këshillit të Ekspertëve për dialogun me Serbinë nga ana e Qeverisë së Kosovës vetëm mund të...
Lajme20 Qershor 2020
Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, sot i ka dërguar një letër Këshillit të Përgjithshëm të partisë për tu deklaruar me votë rreth dy propozimeve. Njëri për afrimin e Avdullah Hotit afër vetes në pozitën e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.