×
Etiketë: pasuritë
Front TV17 Shtator 2020
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, është treguar i ashpër ndaj kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti, gjatë seancës së sotme të Kuvendit të Kosovës. Në fjalimin e tij, Ismaili kryeministrin Hoti e ka...
Bota/Rajoni10 Shtator 2020
Një nga temat më të vështira në negociatat midis Beogradit e Prishtinës, sipas RTS-së, çështja e pronave, ka arritur në tavolinën e Brukselit. Të drejtën e pretendojnë të dy palët, por faktet materiale, sipas këtij...
Lajme03 Shtator 2020
Dy nga resurset më të rëndësishme dhe vitale për Kosovën, siç është Trepça dhe Ujmani pritet të jenë temë e negociatave nesër në takimin e 4 shtatorit në Uashington ndërmjet kryeministrit Avdullah Hoti dhe presidentit...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.