×
Etiketë: parashihet
Lajme08 Shtator 2020
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njoftoi se të mërkurën dhe të enjten do të mbajë mot me diell. “Do të ketë pak vranësira, sidomos për rreth relievit malor, por nuk parashikohet reshje”, thuhet në njoftimin e...
Lajme11 Korrik 2020
Pas rritjes së numrit të personave të infektuar me koronavirus, që shkakton sëmundjen COVID -19, dhe rritjes së numrit të rasteve që kanë përfunduar me vdekje, Kosova është duke shqyrtuar mundësinë që të shpallë gjendje...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.