×
Etiketë: pajtohet
Lajme18 Shtator 2020
Deklarata e djeshme e kreut të LVV’së, Albin Kurtit për Liqenin e Ujmanit ka ngritur reagime të shumta. I pari i Vetëvendosjes tha dje përmes një shkrimi në Facebook se Ujmani nuk është ujë, por,...
Front TV17 Shtator 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, ka premtuar zgjidhje për Policinë e Kosovë pasi që këta të fundit kanë kërcënuar me protesta, raporton Front Online Hoti ka thënë...
Lajme16 Shtator 2020
Dy javë pasi që kundërshtoi haptas ish-ministrin e jashtëm Petrit Selimi në cicërrimat e tij për investimet amerikane në gazpërçues dhe liberalizim të vizave amerikane, Përfaqësuesi special i Presidentit Trump dhe ish drejtori i Inteligjencës...
Lajme15 Shtator 2020
Liberalizimi i vizave për Kosovën duhet të trajtohet me prioritet, janë pajtuar gjatë një takimi të martën ambasadori italian në Kosovë, Nicola Orlando dhe koordinatori i Kosovës në dialogun me Serbinë, Skender Hyseni. Orlando, përmes...
Lajme26 Qershor 2020
Raportuesit për Ballkanin Perëndimor në Komitetin e Jashtëm të Bundestagut nga CDU/CSU-ja, Peter Beyer dhe Christian Schmidt, kanë dalë me një deklaratë publike mbi ngritjen e akuzave ndaj Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe kreut...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.