×
Etiketë: ovale
Lajme27 Shtator 2020
Gjatë një tubimi zgjedhor në Pensilvani, presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka thënë se udhëheqësit e Kosovës dhe Serbisë janë përqafuar në Zyrën Ovale, kur shkuan për ta nënshkruar marrëveshjen e 4 shtatorit....
Lajme04 Shtator 2020
Klan Kosova ka siguruar pamje të momentit kur Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti bisedon përmes Skype me homologun e tij nga Izraeli, Benjamin Netanyahu, i cili ia konfirmon njohjen nga shteti i tij. I gjithë...
Lajme04 Shtator 2020
Presidenti amerikan Donald Trump sot do të marrë pjesë në nënshkrimin e marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë në Shtëpinë e Bardhë. Sipas agjendës publike të presidentit amerikan në ora 11:00 të paradites me kohën lokale...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.