×
Etiketë: numëron
Lajme14 Shtator 2020
Dega e Vetëvendosjes në Podujevë ka kritikuar udhëheqësit e kësaj komune për mungesë të transparencës. Kritika këto që u bënë nga kryetari i Vetëvendosjes dega në Podujevë, Shpejtim Bulliqi. Bulliqi derisa ka prezantuar raportim gjeneral...
Lajme15 Korrik 2020
Ish-zëvendësministri i Arsimit, Jusuf Thaçi, ka thënë se vendimi i Qeverisë për mbylljen e çerdheve në situatën aktuale në Kosovë është i pajustifikueshëm logjikisht dhe shkencërisht. Thaçi ka dhënë tri argumente për këtë konstatim, teksa...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.