×
Etiketë: negociuar
Lajme21 Korrik 2020
Koordinatori për dialogun me Serbinë, të cilin e ka emëruar Qeveria e Kosovës të martën, nuk mund të jetë i efektshëm pa një legjitimitet nga i gjithë spektrit politik në vend dhe për më shumë,...
Lajme29 Qershor 2020
Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje ka akuzuar sot presidentin e vendit, Hashim Thaçin që sipas tij ka bërë pazare me fatin e shqiptarëve. Abazi në Facebook ka shkruar se për këtë arsye është rrëzuar edhe...
Lajme20 Qershor 2020
Me pasoja për vendin është parë mospajtimi i fortë që janë duke e demonstruar në publik presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Avdullah Hoti në lidhje me përfaqësimin e Kosovës në dialogun me Serbinë. Secili nga...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.