×
Etiketë: ndëshkohet
Lajme13 Gusht 2020
Ish-ministrja e Drejtësisë nga radhët e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, po kërkon nga shteti dhe shoqëria ta ndëshkojnë Numan Baliqin, pasi dyshohet se abuzoi seksualisht me një grua Haxhiu ka shkruar në Facebook se kjo mendësi...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Turqia do të reagojë me veprimet e veta nëse Bashkimi Evropian i vë sanksione të reja Ankarasë, ka paralajmëruar të hënën ministri i Jashtëm turk, Mevlut Çavushoglu, pas takimit që ka pasur me diplomatin më...
Lajme23 Qershor 2020
Kryeministri bullgar, Boyko Borissov do të ndëshkohet me 174 dollarë për shkelje të vendimit për vendosje të maskës gjatë një vizite në manastir, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë. Ministri i Shëndetësisë, Kiril Ananiev ka marrë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.