×
Etiketë: ndërmjetësojë
Bota/Rajoni14 Gusht 2020
Marrëdhëniet midis Greqisë dhe Turqisë për shfrytëzimin e rezervave natyrore vazhdojnë të përkeqësohen. Kancelarja Merkel po përpiqet të ndërmjetësojë. Tensionet midis Turqisë dhe Greqisë në Mesdheun Lindor po rriten. Marina franceze dhe greke zhvilluan një...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.