×
Etiketë: mjekun
Lajme30 Shtator 2020
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar 22 vjetorin e rënies së mjekut dhe humanistit Shpëtim Robaj. Limaj thotë se doctor Shpëtim Robaj ishte nga të parët që iu përgjigj zërit të atdheut dhe...
Lajme14 Shtator 2020
Pak ditë pas kthimit nga Turqia për në Kosovë, ku edhe qëndroi për disa muaj në trajtim, polici i Kosovës, Artur Mrasori u takua me mjekun e syve, Florim Zejnullahun që kishte intervenuar pas lëndimit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.