×
Etiketë: miratimi
Front TV25 Shtator 2020
Seanca e Kuvendit të Kosovës ka nisur me hedhjen në votim në parim të projektligjit për mbrojtjen e vlerave të luftës, i cili përsëri nuk ka pasur kourum të mjaftueshëm, raporton Front Online. Për të...
Lajme20 Shtator 2020
Zëvendësministri i Financave, Agim Krasniqi në një deklaratë për Gazeta Blic tregoi për hapat që do të ndërmerren pasi që Projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike nuk u miratua nga Kuvendi i Kosovës. “Nuk besoj që kemi...
Lajme28 Korrik 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka marr pjesë në një takim të organizuar nga Asociacioni i Komunave të Kosovës me Policinë e Kosovës, Agjencioni i Veterinës dhe Ushqimit të Kosovës dhe me inspektoratet e ndryshme...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.