×
Etiketë: mbyten
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e pasdites në zonën e Rrushkullit në Durrës, ku për pasojë një 44-vjeçar dhe vajza e tij e mitur janë mbytur në det. Sipas të dhënave paraprake,...
Bota/Rajoni31 Korrik 2020
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Darragjat të Shkodrës. Mëngjesin e sotëm polumbarët kanë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14 vjeçari Frenki Pulaj dhe Dhurim Arrës 39 vjeç. Trupat e...
Bota/Rajoni31 Korrik 2020
Gjenden 2 persona të mbytur në lumin Buna në Shkodër në afërsi të fshatit Derragjat. Mësohet se 2 personat janë denoncuar disa ditë më parë nga familjarët si të humbur. Sipas informacioneve ata janë gjetur...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Disa persona të armatosur i kanë vrarë 15 banorë të një fshati me popullsi indogjene në pjesën jugore të Meksikës në një nga sulmet më brutale që janë regjistruar në zonat rurale të vendit në...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Jetët e tetë fëmijëve ka përfunduar tragjikisht pak pasi ishin duke luajtur pranë digës Tongjia në lumin Fu në Kinë. Njëri prej tyre ra në lum dhe të tjerët u hodh për ta ndihmuar. Ngjarja...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.