×
Etiketë: mbështesni
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që jetojnë në Bujanoc që më datën 1 korrik, në qendrat ku do të ketë përsëritje të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.