×
Etiketë: martyn
Lajme11 Gusht 2020
Drejtori i Institutit Demokratik të Kosovës Ismet Kryeziu, ka reaguar ndaj deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës Bekim Haxhiu, i njohur si “Kamishi”. Kryeziu tha akuzat ndaj Organizatave Jo-qeveritare nga ana e deputetit Haxhiu, po...
Lajme03 Korrik 2020
Njëri ndër miqtë më të mëdhenj të popullit të Kosovës, Rupert Neudeck, i cili vdiq para disa vjetëve, pas publikimit të raportit të Dick Martyt kishte reaguar ndaj raportit të tij. Në një intervistë për...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet në Shqipëri, Shpëtim Idrizi ka rrëfyer takimin që kishte me Dick Martyn dhe si erdhi deri tek votimi i rezulotës për krijimin e Gjykatës Speciale. Idrizi, një prej...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.