×
Etiketë: luksemburgu
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...
Bota/Rajoni02 Korrik 2020
Teksa numri i rasteve të reja me Covid-19 vazhdon dhe rritet në Luksemburg qeveria vendosi sot të zmbrapset në lehtësimin e masave kundër koronavirusit të ri. “Për takimet e më shumë se 20 personave, sugjerimet...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.