×
Etiketë: love
Lajme20 Shtator 2020
Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari ka reaguar për demolimin e instilacionit “I love Kosova”, që ishte vendosur në këtë qytet. Përmes një shkrimi në Facebook, ai ka thënë se Askush nuk mund ta ndalë zhvillimin...
Lajme12 Gusht 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi i ka vazhduar aktivitetet për Ditën Ndërkombëtare të Rinisë, në Skenderaj. Në Skenderaj ministrja u shoqëruara nga zv. ministri Engelbert Zefaj dhe përfaqësues të MKRS-së, ku u...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.