×
Etiketë: kushtetuta
Lajme13 Shtator 2020
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa tha se duhet sqaruar disa deklarata që po bëhen rreth dialogut Kosovë-Serbi dhe rolin e tij e të liderëve të tjerë të koalicionit qeverisës. Mustafa tha se si Kryetar i...
Lajme12 Korrik 2020
Pas rritjes së numrit të rasteve me koronavirus në Kosovë, kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se duhet të konsiderohet si mundësi shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme.“Me këtë trend të të prekurve me covid-19, ne duhet...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.