×
Etiketë: kushtetuesen
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Komisioni i Venecias miratoi sot opinionin e vet përfundimtar lidhur me përplasjen e vjeshtës së kaluar në Shqipëri, mes presidentit Ilir Meta dhe shumicës socialiste në parlament, për emërimet në Gjykatën Kushtetuese. Komisioni i ka...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.