×
Etiketë: kushtesh
Bota/Rajoni17 Korrik 2020
“Kujt ia merr mendja dhe është i përgatitur që të bëjë procese në këtë vend pa BDI-në, më duket se ka guxim të tepruar” deklaroi kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti pas...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.