×
Etiketë: kthimi
Front TV24 Gusht 2020
Kanë mbetur edhe një javë prej kur duhet të fillojë viti i ri shkollor 2020/2021. Mirëpo lidhur me këtë, Ministria e Arsimit ende nuk kanë marr ndonjë vendim final se a do të rikthehen apo...
Bota/Rajoni16 Gusht 2020
Ka filluar kthimi nga zonat bregdetare, në drejtim të Tiranës dhe Morinës, i pushuesve që lëvizin në fundjavë. Në të gjitha akset rrugore nacionale ka fluks të shtuar, por pa krijuar radhë e vonesa, fluksi...
Lajme15 Gusht 2020
Pandemia me koronavirus ka izoluar shumë vende të botës për një periudhë, ka kufizuar shumë aktivitete dhe ka ndryshuar shprehi të shumta të njerëzve. Përmes këtij materiali, që do të përditësohet në baza javore, do...
Bota/Rajoni19 Korrik 2020
Myftiu i Madh i Egjiptit, Shawqi Allam e ka cilësuar konvertimin e Shën Sofisë nga muze në xhami si të papranueshme për Islamin. “Ne si myslimanë urdhërohemi të ruajmë kishat. Profeti Muhamed, paqja qoftë mbi...
Lajme06 Korrik 2020
Këshilltari për Shëndetësi, Visar Berisha i kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti ka deklaruar se me të marrë detyrën qeveria e re është gjendur para dy alternativave, sa i përket luftimit të pandemisë COVID-19. Berisha deklaroi...
Lajme05 Korrik 2020
Visar Berisha, këshilltari për Shëndetësi i kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti, ka thënë se me të marrë detyrën qeveria e re më 3 qershor, është gjendur para dy alternativave në luftën me pandeminë Covid-19. Berisha...
Lajme28 Qershor 2020
Këshilltari i kryeministrit Avdullah Hoti, Visar Berisha, ka bërë paralajmërimin e masave të reja restriktive pas rritjes së numrit të personave të konfirmuar me COVID-19 në Kosovë. Rritja e numrit të rasteve të reja me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.