×
Etiketë: kosovarësh
Lajme12 Korrik 2020
Që nga fundjava qytetarëve të Kosovës të cilët gjenden në Stamboll u është ndaluar fluturimi me aeroplan për në Maqedoni pa pasur një dokument që kanë bërë testin për COVID-19. Në mesin e qytetarëve ka...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Turistët nga Kosova kanë vërshuar sot në mëngjes drejt Shqipërisë për të kaluar fundjavën në bregdetin shqiptar dhe bëhet fjalë për mijëra makina dhe mijëra qytetarë. Prefekti i Kukësit, Zenel Kuçana tha se është dyfishuar...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.