×
Etiketë: kompromise
Lajme21 Shtator 2020
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett në një intervistë për Radion Evropa e Lirë tha se në mënyrë që Kosova dhe Serbia të lëvizin përpara, të gjithë duhet të kenë qasje të re ndaj çështjeve...
Lajme28 Korrik 2020
Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla në komisionin për Punë të Jashtme ka folur sot për dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë. Haradinaj ka thënë se dialogu udhëhiqet nga kryeministri i Kosovës, Avdullah...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.