×
Etiketë: kompletuar
Lajme14 Gusht 2020
Deputetët e Kuvendit të Kosovës pritet të votojnë në lexim të dytë projektligjin për parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19. Kryetarja e komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj tha se ky projektligj është i kompletuar me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.