×
Etiketë: kërcënohet
Bota/Rajoni18 Shtator 2020
Qindra njerëz në veriperëndim të Kinës kanë rezultuar pozitivë me një sëmundje bakteriale, deklaruan autoritetet e vendit, një shpërthim i shkaktuar nga një kompani farmaceutike vitin e kaluar. Sipas CNN, Komisioni Shëndetësor i Lanzhou, në...
Lajme08 Shtator 2020
Nënkryetari i LDK-së, njëherësh ministri Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliu ka reaguar në drejtim të Kryetares së Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani. Ai duke mos përmendur emër, por duke iu referuar asaj...
Lajme21 Gusht 2020
Artisti dhe shkrimtari kosovar, Çun Lajçi, tash e disa ditë ka filluar vizita nëpër qytetet e Kosovës ku edhe po i shet librat e tij. Megjithatë një person përmes rrjetit social në ‘facebook’ e ka...
Kronika10 Gusht 2020
Shkak i një mosmarrëveshjeje që ndodhi për arsyeje të veturës, një person gjatë ditës së djeshme është kërcënuar me vdekje në Drenas. Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar kërcënuesi dhe se me urdhër...
Kronika04 Korrik 2020
Një femër në Prishtinë, ka raportuar se përmes rrjetit social facebook ishte kanosë nga i dyshuari mashkull. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të trajtohet. /FrontOnline/
Lajme02 Korrik 2020
Dikush e ka kërcënuar kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmanin, përmes një mesazhi në gjuhën angleze në rrjetin social Twitter Një kërcënim është raportuar në raportin 24 orësh të policisë. Burime të Gazetës Express...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.