×
Etiketë: jarinjë
Lajme24 Shtator 2020
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Vesel Krasniqi së bashku me bashkëpunëtorë, ka vizituar sot pikën kufitare Jarinjë, që ndodhet në pjesën më veriore të vendit në kufirin me Serbinë. Ai bisedoi me pjesëtarët e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.