Gjuha:
×
Etiketë: infektuarin
Lajme23 Qershor 2020
Mbrëmë u shënua edhe një rast me koronavirus në Komunën e Skenderajt. Kryetari i kësaj komune, Bekim Jashari, tha se personi i infektuar është nga Runiku dhe punon në Prishtinë. “Pas marrjes së informatës nga...
Lajme14 Qershor 2020
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se tri rastet e reja me Covid-19 në këtë komunë, janë kontakte familjare me të infektuarin e para tri netësh. Ai ka bërë apel...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.