×
Etiketë: heqim
Lajme24 Shtator 2020
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj ka thënë se nuk kanë frikë se mund të rrëzohet Qeveria Hoti, dhe se partnerët e koalicionit qeverisës nuk kanë dallime. Selmanaj ka th;n; se asnjë qeveri nuk mund të...
Lajme05 Shtator 2020
Richard Grenell ka thënë që nuk është e vërtetë që do të heqin vizat për Kosovën. Këtë e ka thënë në Tëitter teksa ka shpërnadarë një postim të Petrit Selimit i cili thoshte që mediat...
Lajme20 Gusht 2020
Nënkryetarja e Kuvendit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka folur për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë të iniciuar nga partia e saj. Nagavci ka thënë se ftesa ndaj Partisë Demokratike të Kosovës për...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.