×
Etiketë: havolli
Lajme06 Shtator 2020
Kryetari i Sindikatës së Infermiereve të Kosovës, Fitim Havolli në një intervistë për Front Online tha se protesta është shtyrë pasi kanë marrë premtim se listat do të rregullohen dhe do të kryhen pagesat. “Po...
Lajme06 Shtator 2020
Që nga shfaqja e rasteve të para me Covid-19 në vendin tonë, stafi shëndetësorë është llogaritur si më i rrezikuari për t’u infektuar me këtë virus. Kryetari i Sindikatës së Infermiereve të Kosovës, Fitim Havolli...
Lajme18 Gusht 2020
Kryetari i Sindikatës së Infermierëve të Kosovës, Fitim Havolli thotë se që nga muaji mars nuk ka pushuar asnjë ditë të vetme për shkak të situatës me pandeminë. Fitim Havolli thotë për RTV Dukagjinin se...
Lajme24 Korrik 2020
Disa infermierë kanë refuzuar që të punojnë në klinika ku po trajtohen pacientë me Covid-19. Kryetari i Sindikatës së Infermierëve, Fitim Havolli, ka thënë se është e pabesueshme se si mund të ketë infermierë që...
Lajme02 Korrik 2020
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur në takim Drejtorin e Agjencisë Kundër Korrupsionit, Shaip Havolli, me ç’rast ka biseduar për tema me interes të përbashkët institucional. Ndër të tjera, zbatimi dhe plotësimi i legjislacionit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.