×
Etiketë: gjirokastër
Bota/Rajoni16 Korrik 2020
Policia ka zbardhur dhe arrestuar autorin e ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Gjirokastër, ku mbeti i vrarë një 35 vjeçar. Në përfundim të veprimeve të para hetimore të kryera, u bë arrestimi në...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Një i ri ka humbur jetën në Gjirokastër. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Dropull. Stuhia ka përfshirë Gjirokastrën sot pasdite, ku ka patur vetëtima të shumta. Njëra prej tyre ka goditur fatalisht të riun,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.