×
Etiketë: gjendej
Lajme24 Qershor 2020
Kur u dha lajmi se Tribunali Special ka ngritur aktakuzë ndaj Presidentit Hashim Thaçi, ky tashmë ishte nisur për në Uashington. Mësohet se Thaçi dhe ekipi i tij e kanë lëshuar vendin para rreth dy...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.