×
Etiketë: ganimete
Lajme26 Shtator 2020
Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu, përmes një shkrimi në llogarinë e saj në Facebook, i ka reaguar kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hotit, duke e krahasuar...
Lajme19 Shtator 2020
Njohësit e sigurisë thonë se përfshirja e policëve në krime po ndodhë për shkak të vonesave të institucioneve Në operacionin e së premtes në Karaçevë, u arrestuan 35 persona që dyshohet që kanë shkelur Ligjin...
Lajme29 Korrik 2020
Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ishte e ftuar të mërkurën në emisionin “Frontal” në T7. Musliu fillimisht komentoi dallimin në qasje të anëtarëve të LVV në Komisionin për punë të...
Lajme17 Korrik 2020
Surleve e tupanave në pikën kufitare në Morinë, iu është bashkuar edhe deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu. Musliu bashkë me qytetarë të shumtë, ka dalë në Morinë që ta presin...
Lajme10 Korrik 2020
Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka sqaruar gjithçka që ndodhi mes saj dhe deputetes Fitore Pacolli, pak para se të eskalojë situata mes deputetit të LDK-së, Xhavit Ukaj dhe kryeparlamentares Vjosa Osmani. Musliu në një...
Lajme09 Korrik 2020
Të mobilizuar me maska dhe mjete mbrojtëse janë parë sot deputetët e Kuvendit të Kosovës. Kjo pasi mbajtja e maskave është bërë obligative në kuadër të masave të reja të Qeverisë. Mirëpo, disa deputetë janë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.