×
Etiketë: fqinji
Lajme19 Korrik 2020
Mëngjesi i së shtunës ishte fatal për dy vëllezërit nga fshati Repë i Podujevës, S.A dhe M.A. Ata dyshohet se u vranë nga një 65 vjeçar, nga i njëjti fshat, i cili kishte ardhur disa...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.