×
Etiketë: fluturimin
Bota/Rajoni22 Korrik 2020
Aviatori amerikan Wiley Post, më 22 korrik të vitit 1933, përmbushi fluturimin e parë i vetëm rreth botës. Fluturimi në avionin me një motor mbuloi një itinerar prej 25 mijë kilometrash dhe zgjati 7 ditë,...
Lajme26 Qershor 2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ende nuk ka folur për media qëkur u ngrit aktakuzë ndaj tij nga Specialja, të mërkurën. Ai ishte rrugës për Washington kur aktakuza u publikua, për çka anuloi vizitën. Radio...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.