Gjuha:
×
Etiketë: fluks
Bota/Rajoni21 Korrik 2020
Ndërsa rastet vazhdojnë të rriten në Shtetet e Bashkuara është rritur gjithashtu nevoja për të kryer testimet në kohë. Disa laboratorë kanë shpjeguar se pritjet e gjata për të marrë rezultatet e testit ndodhin për...
Bota/Rajoni14 Korrik 2020
Numri i përgjithshëm i të infektuarve me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut ka arritur në 8197, prej të cilëve raste aktive për momentin janë 3486. Janë shëruar 4326, ndërsa kanë ndërruar jetë 385 pacientë. Numri...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Qeveria e Serbisë do të miratojë të premten masa të reja për Beogradin, në përpjekje për të penguar përhapjen e koronavirusit, paralajmëroi presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq. Duke folur për Radio-Televizionin e Serbisë, ai tha...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Turistët nga Kosova kanë vërshuar sot në mëngjes drejt Shqipërisë për të kaluar fundjavën në bregdetin shqiptar dhe bëhet fjalë për mijëra makina dhe mijëra qytetarë. Prefekti i Kukësit, Zenel Kuçana tha se është dyfishuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.