×
Etiketë: financuar
Lajme08 Gusht 2020
Nga sot filloi projekti për fushën e Ndërrmarësisë, i financuar nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Këtë lajm e ka bërë të ditur ministrja e Kulturës, Vlora Dumoshi përmes nëj statusi në Facebook, duke...
Lajme09 Korrik 2020
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosova, Ramush Haradinaj ka thënë se tash janë tri lëndë para Gjykatës Speciale dhe në këtë kohë ku ndodhet procesi, është e pamundur të ndërprehet puna e saj. “Duhet...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.