×
Etiketë: ermal
Lajme08 Shtator 2020
Nënkryetari i LDK-së, njëherësh ministri Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliu ka reaguar në drejtim të Kryetares së Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani. Ai duke mos përmendur emër, por duke iu referuar asaj...
Vip31 Korrik 2020
Ishin nisur për t’u argëtuar dhe për të kaluar kohë të bukur mes miqsh, por udhëtimi për pak sa nuk u kthye në një tragjedi. Ngjarja e frikshme i ka ndodhur shkrimtares Mirela Sula, Ermal...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.