×
Etiketë: duarsh
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Më 19 qershor, Administrata e Ushqimit dhe e Barnave e SHBA (FDA), paralajmëroi për një produkt të rrezikshëm që përmbajnë dezinfektantët e duarve të prodhuar nga “Eskbiochem SA de CV” në Meksikë. Shkak i këtij...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.