Gjuha:
×
Etiketë: dritat
Lajme28 Korrik 2020
Kryetari i Komunës së Kamenicës ka njoftuar se në shenjë proteste për vrasjen e një gruaje në Kamenicë, nga ora 21:00 në këtë komunë do të fiken dritat për një minutë. Ai ka bërë thirrje...
Bota/Rajoni02 Korrik 2020
Në lagjen e "dritave të kuqe" në Amsterdam, punëtoreve të seksit u kërkohen maska dhe dorashka që prej rifillimit të aktivitetit një ditë më parë. Në mesin e karantinës prej kovidit-19 shumë prej tyre u...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.