×
Etiketë: detyrave
Lajme09 Gusht 2020
Ish-kryeministri Kurti, që së fundmi është pasivizuar, u rikthy sot me një shkrim në Facebook, duke kritikuar prindërit dhe fëmijët që nuk po lexojnë. Kurti ka shkruar se po mungon kultura dhe shprehia e leximit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.