×
Etiketë: cilësohet
Bota/Rajoni26 Shtator 2020
Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ket ë qënë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy njerëz në Paris pranë ish zyrave të revistës satirike “Charlie...
Lajme20 Qershor 2020
Me pasoja për vendin është parë mospajtimi i fortë që janë duke e demonstruar në publik presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Avdullah Hoti në lidhje me përfaqësimin e Kosovës në dialogun me Serbinë. Secili nga...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.