×
Etiketë: bogorodica
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Vendkalimi kufitar Bogorodicë prej sot është i hapur për dalje dhe hyrje në vend, por nga ana fqinje kufiri tokësor i Greqisë mbetet i mbyllur për hyrjen e turistëve dhe udhëtarëve të paktën deri më...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.