×
Etiketë: amatoresk
Lajme25 Qershor 2020
Deputetja e PDK’së, Evgjeni Thaçi që është edhe mbesa e presidentit të vendit, ka reaguar pas lajmit për aktakuzë nga Prokurori i Specializuar për kreun e shtetit, Hashim Thaçi dhe liderin e Partisë Demokratike, Kadri...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.